Největší letadlo světa na pravidelné lince do Prahy. Emirates létá s Airbusem A380

Letecká společnost Emirates začne od 1.května 2016 létat do Prahy se svým kultovním letadlem Airbus A380.  Stane se tak první  a jedinou leteckou společností, která bude největší osobní dopravní letadlo na pravidelné lince do České republiky provozovat.

Kapacita linky vzroste o 44 procent. Airbus A380 má kapacitu 519 sedaček ve třech třídách. V první třídě je i 14 private suite. Turistům i obchodním pasažérům tak toto letadlo poskytuje přímé spojení do Dubaje a také něco navíc. Vychutnat si lze osvěžující sprchu ve First Class. Ve výšce 12 km nad zemí, můžete využít jedinečný palubní bar ve First a Business Class, kde můžete konverzovat s ostatními a vychutnat si lahodné jednohubky nebo míchané nápoje. V Airbus A380 najdete ještě lepší systém palubní zábavy a více prostoru v Economy Class. Navíc wi-fi připojení pro všechny, můžete se tak připojit k internetu i během letu.

Letecká společnost Emirates

Emirates nabízí oblíbené exotické destinace, jako jsou Mauricius, Seychely,  Maledivy, Indie, Srí Lanka, Malajsie, Thajsko, Indonésie a mnoho dalších. O všechny pasažéry se svými proslulými službami postará palubní posádka složená z více než 130 národností a hovořící mnoha světovými jazyky.

Odletová hala A = domov A380

V Dubaji v rámci Terminálu 3 slouží cestujícím moderní odletová hala A, kde jsou  unikátní odbavovací můstky připojené k letounu. Cestující ve First a Business Class nastupují horním můstkem přímo z letištních salónků. Tato hala  je výhradně určena k odbavení cestujících, kteří směřují do destinací, kam provozuje lety největší dopravní letadlo na světě – Airbus A380.

Ať už se bude jednat o individuální cesty nebo na míru připravené zájezdy, rádi Vám rezervujeme letenky na A380 přímo přes CK Monoi.

Mohlo by se vám líbit