Vydejte se za mantami a žraloky na ostrov Milaidhoo na Maledivy

 

Milaidhoo je soukromý ostrovní rezort v biosférické rezervaci UNESCO Baa Atoll. Tento malý ostrovní ráj nabízí třpytivou smaragdovou vodu a pláže s jemným bílým pískem, takže je doslova definicí luxusu. Vše na ostrově Milaidhoo je přizpůsobeno tomu, aby zde hosté zažili nezapomenutelnou dovolenou. A nadšení zde budou zejména milovníci podmořského života.

Ačkoliv je Milaidhoo turistickou destinací, velmi se dbá na ochranu tohoto křehkého a unikátního prostředí. Přímo na ostrově žijí mořští biologové, kteří jsou k dispozici pro soukromé exkurze. Vezmou vás šnorchlovat mezi rybami nebo na projížďku na kajaku se skleněným dnem v křišťálově čisté vodě. Milaidhoo nabízí množství vodních sportů, kulinářské zážitky i lázeňské procedury. Je oázou klidu, děti jsou zde akceptovány až od 9 let a navržen je přednostně pro páry, jež hledají soukromí.

Vydejte se pozorovat manty obrovské a žraloky obrovské

Není lepšího místa, kde byste mohli pozorovat mořské živočichy než v resortu Milaidhoo. Hlavní sezóna, v níž se můžete vydat pozorovat manty obrovské, probíhá od května do října. Jen kousek lodí od Milaidhoo se nachází zátoka Hanifaru, kde žijí jak manty, tak žraloci obrovští. Exkurze z Milaidhoo tam míří třikrát týdně.

Staňte se biologem na ostrově s rozmanitou flórou a faunou

Pro opravdové milovníky přírody je pak připraven program „Staň se mořským biologem“. V rámci tohoto programu hosté stínují jednoho z místních mořských biologů při jeho práci. Sledují jeho každodenní činnosti a pozorují, jak ochraňuje místní rozmanitou flóru a faunu.

Dopřejte si třeba hezké Velikonoce

Na ostrově Milaidhoo se ubytujete v prostorných vilách vybudovaných nad vodou, které mají dvě oddělené ložnice, každou s vlastní koupelnou, obývací prostor, velkou slunečnou terasu, soukromý bazén a soukromou posilovnu s vybavením.

I na velikonoční termíny jsou v Milaidhoo v rezidenci Ocean ještě volné pokoje – podívejte se zde >

Mohlo by se vám líbit