Portugalsko mnoha tváří a nejjižnější oblíbené letovisko Algarve

Jedna z našich zastávek… Oblíbené a známé Algarve. Ten kdo touží po krásné dovolené plné slunce, pohody a zajímavého okolí, ale přitom nechce cestovat mimo Evropu, je tady na správné adrese.

dovolená v Portugalsku

Krásné pláže, příroda i architektura

Portugalsko je poměrně malou zemí, ale přesto zde najdete všechno možné. Na své si přijdou aktivní turisté, kteří rádi objevují zákoutí místních vesniček, měst a krásy architektury. Potěšení budou i příznivci přírody a hor. Samozřejmostí je dostatek krásných pláží, na kterých strávíte klidnou a odpočinkovou dovolenou. Učarování budete i typickou portugalskou kuchyní, která kombinuje španělské a arabské prvky. Průměrné teploty jsou akorát a pláže u moře lákají k vodním sportům, kdy si na některých místech užijete i surfování.

Objevte malebné Algarve

Algarve se nachází v nejjižnější části Portugalska, takže se může pochlubit slunným a teplým počasím po velkou část roku. Nádherné pobřeží nabízí čisté pláže. Když vás přestane bavit koupání v moři a odpočívání na pláži, můžete se vypravit objevovat místní malebné vesničky se zajímavými maurskými prvky. Na své si zde přijdou zejména milovníci golfu, na které zde čeká přes 20 různých hřišť. Do seznamu výletů si nezapomeňte poznamenat návštěvu překrásného městečka Alvor se starým přístavem, zábavný akvapark Slide & Splash nebo navštivte národní park Costa Vicentina s divokou a nespoutanou přírodou. Každý den v Algarve může být úplně jiný.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star

Mohlo by se vám líbit